





3KW HV MPPT AKILLI İNVERTER 24V
- Stok Durumu: Stokta Var
- Model: HMS-3K-MPPT
- SKU: HMS-3K-MPPT
Satış Adedi: 12 0
Ürün Görüntülenme Sayısı: 540 94
23.387,40 ₺
Vergiler Hariç: 19.489,50 ₺
Bu Markanın Çok Satanları
19.039,32 ₺
Vergiler Hariç:15.866,10 ₺
12.187,80 ₺
Vergiler Hariç:10.156,50 ₺
15.350,04 ₺
Vergiler Hariç:12.791,70 ₺
12.187,80 ₺
Vergiler Hariç:10.156,50 ₺
| (GİRİŞ)Çalışma Voltajı | 230 VAC |
| Ayarlanabilir Voltaj Aralığı | 90-280 VAC |
| Frekans Aralığı | 50 Hz / 60 Hz |
| (ÇIKIŞ)Max Verim | 97% |
| Demeraj Gücü | 6000 VA |
| (AKÜ)Voltajı | 24 VDC |
| Aşırı Yük Koruması | VAR |
| Max Şebeke Şarj Akımı | 60A |
| (SOLAR ŞARJ) Akımı | 100A |
| Açık Devre Gerilimi (max) | 40-500 VDC |
| Boyut(mm) | 399*285*118mm |
| Ağırlık(kg) | 6,5kg |
DATASHEET