1200W-24V MODİFİYE SİNÜS İNVERTER
- Stok Durumu: Stokta Var
- Model: MS12002L
- SKU: MS12002L
Satış Adedi: 12 0
Ürün Görüntülenme Sayısı: 540 23
5.949,22 ₺
Vergiler Hariç: 4.957,68 ₺
Alışveriş sepetiniz boş!
| Demeraj Gücü | 2400 W |
| Giriş Gerilimi | 24 V |
| Çıkış Gerilimi | 220 V |
| Verim | 90% |
| Frekans | 50 Hz/60 Hz |
| Düşük Voltaj Kapaması | Var |
| Aşırı Yük Kapaması | Var |
| Termal Kapama | Var |
| Kısa Devre Kapaması | Var |
| Boyut(cm) | 24.2*15*7.7 |
| Ağırlık(kg) | 1.85 |