2000W-12V MODİFİYE SİNÜS İNVERTER
- Stok Durumu: Stokta Var
- Model: IMS2000L
- SKU: IMS2000L
Satış Adedi: 12 0
Ürün Görüntülenme Sayısı: 540 19
12.748,32 ₺
Vergiler Hariç: 10.623,60 ₺
Alışveriş sepetiniz boş!
| Demeraj Gücü | 4000 W |
| Giriş Gerilimi | 12 V |
| Çıkış Gerilimi | 220 V |
| Verim | 90% |
| Frekans | 50 Hz/60 Hz |
| Düşük Voltaj Kapaması | Var |
| Aşırı Yük Kapaması | Var |
| Termal Kapama | Var |
| Kısa Devre Kapaması | Var |
| Boyut(cm) | 32*16.7*92 |
| Ağırlık(kg) | 3,7 |