600W-12V TAM SİNÜS İNVERTER
- Stok Durumu: Stokta Var
- Model: ITS600L
- SKU: ITS600L
Satış Adedi: 12 0
Ürün Görüntülenme Sayısı: 540 22
7.845,12 ₺
Vergiler Hariç: 6.537,60 ₺
Alışveriş sepetiniz boş!
| Demeraj Gücü | 1200 W |
| Giriş Gerilimi | 12 V |
| Çıkış Gerilimi | 220 VDC |
| Verim | 90% |
| Frekans | 50 Hz/60 Hz |
| Düşük Voltaj Kapaması | Var |
| Aşırı Yük Kapaması | Var |
| Termal Kapama | Var |
| Kısa Devre Kapaması | Var |
| Boyut(cm) | 21*11.3*5.5 |
| Ağırlık(kg) | 1.25 |